ПРО КОМПАНІЮ АВІР Експрес

АВІР Експрес виробляє сучасні дезінфікуючі засоби власного бренду з 2020 року. На сьогоднішній день, в асортименті компанії представлені антисептики в поліетиленових флаконах об’ємом 60 мл, 100 мл, 250 мл та каністрах об’ємом 1 л та 5 л.

Основні переваги наших дезінфікуючих засобів:

  • Ми пропонуємо антисептики, що мають високі дезінфікуючі властивості та антимікробну активність при мінімальному класі токсичності. Під час виробництва ми використовуємо тільки якісну сировину від провідних виробників. 
  • Засоби випускаються у п’яти зручних форматах, що робить їх оптимальними для використання як у лікувально-профілактичних установах, так і об’єктах соціальної сфери або у побуті. 
  • Антисептики від АВІР Експрес є мультифункціональними — засоби підходять для протирання контактних поверхонь, занурення робочих інструментів, обробки шкірних покривів людини і тварини, замочування інвентарю, зрошення великих площ, знезараження повітря, обробки великих приміщень тощо. 
  • Засоби мають високу антимікробну активність. Вони є ефективними проти бактерій, вірусів, збудників ентеральних і парентеральних гепатитів, вірусу герпесу, кору, збудників ГРВІ, цитомегалії, збудників особливо небезпечних інфекцій — чуми, холери, туляремії тощо. Антимікробний ефект зберігається 4 години або до першого контакту з водою та милом. За допомогою дезінфікуючих засобів АВІР Експрес можна знизити ризик зараження COVID-19.
  • Маючи високі дезінфікуючі властивості, засоби АВІР Експрес не пошкоджують шкірні покриви, є гіпоалергенними та мають низький рівень токсичності. Доглядові компоненти у складі засобів не провокують сухість та лускання шкіри рук.

Торгова марка АВІР Експрес поширюється через дилерську мережу компанії по всій Україні. Ми однаково серйозно підходимо до співпраці як з великими підприємствами, так і з невеликими компаніями.

Де застосовуються засоби «АВІР Експрес»:

У медичних закладах
У освітніх закладах
На підприємствах громадського харчування і харчової промисловості
У сфері послуг та торгівлі
У громадському і медичному транспорті
В побуті

Як можна придбати дезінфікуючі засоби «АВІР Експрес»?

Щоб обговорити формат співпраці з компанією, ви можете зв’язатися з менеджерами скориставшись формою «Передзвоніть мені», що знаходиться у верхній частині сторінки.

З будь-якими питаннями ви можете звернутися до працівників компанії за допомогою електронного листа. Наша адреса: support@avir.com.ua